пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Як же без нервів в звичайні важкі будні? Від цієї напруги позбавить Вас еротичний масаж «Взаємність» - це класичний масаж без еротики, він є одним з видів класичного масажу. Салон «Ейфорія» крім цього типу, пропонує ще такі види класичного масажу:

Будь-який вид масажу - це не тільки приємне задоволення, а й користь для всього організму!

Еротичний масаж «Взаємність» проводять для загального поліпшення стану організму. Під час класичного масажу розширюються шкірні судини і підвищується кровообіг. Шкіра після такого харчування знаходить пружність і здоровий колір.

Эро массаж Днепр - Взаимный

Основні правила масажу «Взаємність»:

  • Специфічна обстановка: тиха музика, приглушене світло - це посприяє Вашому комфорту і розкріпаченню.
  • Приємне спілкування під час сеансу.
  • Ароматичні масла або масажний крем, що дозволить кожній клітинці і м'язу Вашого тіла повністю розслабиться.
  • Поступове нарощування інтенсивних рухів.
  • І звичайно ж, ВЗАЄМНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ...

Масаж «Взаємність» виконуватимуть найчарівніші дівчата-масажистки. По закінченню якого Ви відчуєте себе абсолютно новою людиною - оздоровленим і бадьорим.

Еротичний масаж лідирує серед усіляких способів розслаблення. Цей процес є не просто масажем, а відрізняється утворюючим зв'язком і чуттєвими відносинами між клієнтом і чарівницею-масажисткою, внаслідок цього позитивно проводять час всі учасники.

Новачки в еро масажі

Для тих жителів і гостей міста Дніпро, хто ніколи не відчував на своєму тілі еротичний масаж і трохи соромиться сеансу - рекомендуємо вибрати масаж "Взаємність". У Вас не буде почуття ніби Ви не в своїй тарілці. Це звичайний сеанс масажу, який максимально Вас розслабить.

Даний вид масажу можна "без зайвої думки", з легкістю дарувати кому завгодно за допомогою подарункового сертифіката. Він підійде всім: товаришу, колезі, начальнику, дівчині, хлопцю ...

Вартість масажу «Взаємність - класичний масаж без еротики» становить 370 грн. Тривалість сеансу - 1 година. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Еротичний масаж в Дніпропетровську (Дніпрі) чекає на Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс!