пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Для Вас еротичний масаж не новизна? Неодноразово були в еротичному салоні, позбавлялися від виснаження організму і заряджалися позитивною енергією? Думаєте, що все випробувано і Вас більше не здивувати?

Для таких випадків наш салон «Ейфорія» створив специфічну програму «Віагра - масаж з двома дівчатами + подвійне задоволення», яка дає можливість випробувати найяскравіші і чуйні емоції і відчуття.

Еротичний масаж в чотири руки - подвійне задоволення

Масаж «Віагра» подарує Вам подвійне задоволення за допомогою синхронного масажу двох красунь-масажисток. Ви вже якось пробували цей вид масажу? Чи вважаєте, що все про нього знаєте?

Кожен сеанс унікальний! Еротичний масаж «Віагра» щоразу робиться по-іншому - так, як відчувають його дівчини-масажистки саме зараз, виходячи з Вашого емоційного стану.

Дозволити таку розкіш як масаж «Віагра» може абсолютно кожна людина. Ця послуга доступна, замовити її Ви можете в салоні «Ейфорія». Тільки уявіть собі: повільна музика, інтимна обстановка, ароматичні масла і чуттєві і вмілі красуні, які послаблять і доведуть Вас до піку насолоди від масажу.

Виа гра - Эро массаж с двумя девушками

Специфіка програми масажу «Віагра - масаж з 2 дівчатами»

Це незвичайний масаж, який пропонує:

  • оздоровчий еротичний масаж в 4 руки;
  • еротичну програму в 4 руки;
  • чайну церемонію.

Особливістю еротичного масажу в чотири руки від салону «Ейфорія» є те, що Ви можете зробити вибір масажисток з різними характерами і зовнішністю. В цьому випадку масаж буде контрастним, незвичайним і яскравим. Отримайте корисний заряд емоцій на кілька днів вперед!

Вартість «Віагра - масаж з двома дівчатами + подвійне задоволення» становить 600 грн. Тривалість сеансу - 1 година. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :) Приходьте з друзями - отримайте подарунки!

 Еротичний масаж в Дніпрі чекає на Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс! Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!