пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Часом будь-яка людина мріє розслабитися і опинитися у власному світі фантазій. Такою еротичною фантазією, про яку думають всі без винятку чоловіки, є спостереження, а можливо і прийняття участі в спонуканні, дражливих і розбурхуючих іграх двох сексі-дівчат.

Лесбі шоу для обраних

Лесбі шоу - це гри двох красунь, які без міри намагаються спокусити Вас. А супер лесбі шоу - це дуже ексцентричне еротичне шоу, в основу якого покладено відвертий стрептиз. Салон «Ейфорія» пропонує Вам подвійне задоволення від комбінації чуттєвих дотиків дівчат і привабливих еротичних ігор.

Супер лесбі шоу для VIP клієнтів

Шоу - насолода для знавців! Сексуальні молоденькі тіла дівчат пестять одне одного чуйними дотиками, від яких неможливо відірвати свій погляд...

Лесбі шоу в Дніпрі - це досконале дійство, в якому красуні цілком і повністю віддаються своїй майстерності. Наші дівчата, які володіють усіма таємницями еротичної спокуси, вміло покажуть всі свої інтимні таємниці. Чарівні оголені тіла обдарують глядача небувалими емоціями. Далі дівчата зосередяться на клієнті, почнуть його пестити і плавно перейдуть до еротичного масажу. Таке чергування триватиме весь час. Масажистки майстерно будуть пестити свої ерогенні зони, а після зосереджуються на Вас.

Лесбі масаж і його обмеження:

  • Програма лесбі демонструється не всіма массажистками. Таке чарівне видовище представляють дівчата, які щиро відчувають одна до одної пристрасть. В процесі еротичного шоу вони відчувають реальні почуття і бажання.
  • Все, що сталося під час шоу - це цілковитий експромт. Тільки уявіть цей спектакль ... Красиві, ковзаючі від ароматичних масел тіла ... Вогненні ласки, палкі поцілунки, дотики грудей і відверта еротика.

Вартість «Супер лесбі шоу - еротика + відверте лесбі шоу» становить 900 грн. Тривалість сеансу - 1 година. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

 Еротичний масаж в Дніпрі чекає Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс! Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!