пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Салон «Ейфорія» пропонує нашим гостям для розігріву чудовий стриптиз. Наші юні красуні порадують Вас сексуальними образами і еротичною програмою. Стриптиз в нашому масажному салоні може проходити в різних стилях (східний, український...) і образах (медсестра, вчителька ...), всього не перелічити. Ми запевняємо - наші прекрасні богині продемонструють Вам якісний стриптиз.

Найпривабливіший наряд для стриптизу для чоловіків

В салоні «Ейфорія» стриптиз танцюють в найрізноманітніших стилях, щоб догодити навіть самим вимогливим клієнтам. Так відповімо ж на питання: «Який костюм для стриптизу воліє чоловіча стать?» Після вивчення цього питання, ми виявили, що найпопулярнішим вважаються костюми: медсестра, секретарка, домробітниця. Приходьте і дізнайтеся, що краще для Вас.

Сеанс стриптизу - це розкішне доповнення до еромасажу. Запрошуємо Вас в комфортабельний і привітний масажний салон в Дніпрі на дивовижний і самий жаркий стриптиз!

  • Пам'ятайте, що еромасаж не допускає інтим послуг, проте є найкращою релаксацією.
  • Якщо Ви хочете інших відчуттів - розслаблення, умиротворення, вибирайте додаток до масажу «Масаж голови, долонь, стоп», він подарує прекрасні відчуття спокою і безтурботності.

Вартість доповнення до будь-якого виду масажу «Масаж голови, долонь, стоп» становить 70 грн. Пам'ятайте, що стриптиз без еротичного масажу не використовується. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Еротичний масаж в Дніпрі чекає на Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс! Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!