пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ви достатній і впевнений чоловік? Ви задоволені своїм буттям - все життя у Ваших ніг? Але навіть Вам потрібна ніжність і покора, адже правда?

М'які дотики мають найсильнішу антистресову дію, завдяки цьому народиться відчуття затишку і розслабленості. Масаж фантастично позитивно діє на організм, всього годину масажу прирівняний до 7 годин сну.

Салон еротичного масажу «Ейфорія» радо чекає на Вас. Еротичний масаж і еротичний релакс виконаний нашими красунями-массажистками неодмінно припаде до душі, ми видалимо Вашу втому, розслабимо і відправимо на небувалі подвиги!

Еротичний масаж «Пристрасть» - мінімум масажу, максимум еротики!

Ви очікуєте звичайну, знайому схему масажу? Так ось - її не буде! Спокусниці нашого салону здивують Вас. Якщо Ви готові до п'янкої пригоди - вибирайте масаж «Пристрасть».

Ви відчуєте, що ось він - фінал, підніміться до хмар і знесилено впадеш на м'який покрив, але після всього цього Вас нікуди не відпустять! Цей вид масажу дає можливість осягати це раз по раз, скільки зможете, поки не досягне меж Ваша нескінченна пристрасть. У ці миті Ваші посилені почуття приємно здивують Вас. Все Ваше тіло перевтілиться в цілий ерогенних світ.

Вас будуть ніжно пестити, трепетно ​​покусувати, а кожну Вашу клітинку введуть в приятний стан. То посилено, то слабо - різні техніки різних народів з'єднаються воєдино, щоб пустити в Ваше серце вогненну стрілу. Тисячі поцілунків з ніжним переплетенням рук спустяться на все Ваше тіло.

Вартість масажу «Пристрасть - мінімум масажу, максимум еротики» становить 400 грн. Тривалість сеансу - 1 година. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

 Еротичний масаж в Дніпрі чекає Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс!