пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Найпростіша істина свідчить, що відпочинок душі починається саме з тіла! А ми, на жаль, так часто забуваємо про неї, так як сучасне життя і суєта практично не залишає часу на самих себе. Зупиніться! І подаруйте собі і своєму тілу користь і насолоду. Салон «Ейфорія» допоможе своїм клієнтам провести незабутньо час. Для людей, які займаються будь-яким спортом особливо радимо посилений класичний масаж.

Спортивний масаж - це поєднання різних технік, розроблений цей вид масажу на основі класичного, що дозволяє глибоко масажувати всі м'язи. У методику масажу входять: розминання, розтирання, вібрації і погладжування. Завдяки цьому Ваші напружені м'язи повністю розслабляться і стимулюється кровообіг в тканинах.

Посилений класичний масаж застосовують для:

  • профілактики травматизму;
  • підвищення працездатності;
  • при підготовці до посилених фізичних навантажень або при змаганнях;
  • зняття втоми;
  • при захворюваннях опорно-рухового апарату.

Цей вид масажу має два підвиди:

  1. передстартовий;
  2. відновлювальний.

Передстартовому масажу властивий мобілізуючий ефект, він посприяє підготовці до різних змагань, виступів або тренувань. Такий масаж носить розслабляючий або збудливий характер, попереджає травматизм, впливаючи на дихальну і серцево-судинну системи, нервово-м'язовий апарат.

Відновлювальний масаж дає можливість спортсмену відновити своє тіло не тільки після фізичних навантажень, а й психологічних. Він здатний знизити загальну втому і підвищити працездатність.

Салон еротичного масажу «Ейфорія» надає послуги саме відновного спортивного масажу. Наші молоді, але досвідчені масажистки приділяють особливу увагу саме тим частинам тіла, які найбільш схильні до фізичних навантажень.

Красиві, а головне професійні дівчата-масажистки своїми ніжними ручками якнайкраще підготують Вас до виснажливого трудового дня і знімуть втому, що дозволить відволіктися від турбот і життєвих суєт.

Вартість спортивного масажу становить 370 грн, тривалість сеансу становить 1 годину. Салон еротичного масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :) Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс.