пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Вам доводилося коли-небудь відчути на собі масаж простати? Тільки звичайно ж не той, який робить злісний лікар, а той який робить красива дівчина-масажистка? Якщо ні, то спробуйте, Ви точно не розчаруєтеся, а будете просто на сьомому небі від щастя. Адже класичний масаж, який плавно перейшов в еротичний з одночасним разминанием і стимуляцією простати - це оригінальні, незабутні враження, які захлиснуть Вас повністю з головою.

Масаж Родзинка - це незрівнянні ні з чим і абсолютно унікальні емоції. Чарівна масажистка доставить Вам невідоме раніше райське задоволення невигадливими рухами своїх чуйних пальчиків. Крім того, що еротичний масаж простати Дніпро - це приємно, так ще і дуже корисна процедура для здоров'я.

Як робиться масаж простати?

  1. Безумовно перед масажем наш клієнт вибирає собі дівчину-масажистку, адже вона повинна викликати тільки приємні емоції. А щоб одночасне прийняття душу і солодкі дотику чуйних рук дівчини принесли тільки задоволення, необхідне виникнення взаємної симпатії.
  2. Розслабляючий класичний масаж з еротичної частиною, що включає в себе ніжні ласки дівчат.
  3. Масаж простати, з одночасними ласками дівчат і стимуляцією статевих органів.

Еротичний масаж простати - приємний процес, який стоїть на рівні з сексом. Він крім надання задоволення, є вкрай ефективною профілактикою проти злобного ворога багатьох осіб чоловічої статі - простатиту, а також сприяє профілактиці його захворювань.

Не забувайте, що сексуальне здоров'я чоловіків - це запорука регулярного, а головне здорового статевого життя - все в чуттєвих руках чарівної дівчини-масажистки.

Вартість масажу «Родзинка» становить 380 грн. Тривалість масажу - 1 година. Салон еротичного масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс.