пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Без сумніву, чоловік - це сильна і вольова людина, але в ньому є і слабка сторона. Будь-який чоловік хоч іноді бажає підкорятися жінці. Далеко не всі чоловіки в повсякденному житті готові визнати цей факт підпорядкування. Однак іноді цього шалено хочеться. Втілити в життя такі фантазії може еротичний масаж «Пані - посилений масаж з домінацією».

Спробувати все ...

Легка домінація - це велика сукупність емоцій і відчуттів, можна сказати прелюдій, яка досконало розбурхає не тільки Вашу уяву, а й тіло. Для чоловіків, які замовили в нашому салоні «Ейфорія» таку послугу, вона стане витонченим задоволенням і поповненням в крові адреналіну. Адже не дарма кажуть: «У житті потрібно спробувати все».

Іноді хочеться весь світ зупинити, про все забути. Хочеться піти від обов'язків, перестати щось вирішувати і просто відволіктися від повсякденної суєти. У такі моменти є тільки одне бажання - покора волі іншого. Під час масажу «Пані» Ви перестанете все контролювати, адже вся історія в руках нашої дівчини-масажистки. Цей вид масажу неймовірно подобається нашим чоловікам. У процесі і після закінчення його Ви відчуєте велику насолоду, адже він чудово схвилює тіло і емоції.

Доглянута і красива дівчина буде володіти Вами протягом усього сеансу, адже характерною рисою легкої домінації є саме поведінка жінки як пані і володарки, яка повністю підпорядкує собі чоловіка. Чоловік же буде виконувати роль раба або слуги, який охоче виконає всі її бажання.

Така послуга дозволить Вам потрапити в світ гри, небувалих відчуттів і справжнього задоволення, і захоплення. Ви відключитесь від реального світу, позбудетеся від своїх комплексів і відрегулюєте свою сексуальну збудливість.

Еротичний масаж «Пані» дасть можливість Вам зрозуміти свій внутрішній світ і відійти від стандартності інтимного життя, пробуючи себе в незвичайній якості. Ви не зобов'язані будете володіти якимись знаннями або навичками, все що потрібно від Вас - це повне занурення в сценарій цієї рольової гри і задоволення її дійством.

Якщо Ви вже спробували цей вид масажу на собі і Вам хочеться надати йому якоїсь оригінальності, то можна додати до його складу різні доповнення:

  • аква-пінний (спільний душ або ванна);
  • стриптиз;
  • масаж голови, долонь, стоп;
  • масаж простати;
  • масаж сідницями...

Вартість «Пані - посилений масаж з домінацією» становить 450 грн. Тривалість сеансу - 1 година. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Еротичний масаж в Дніпрі чекає Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс! Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!