пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відкинемо стереотипи, ніби послугами еротичного масажу користуються тільки чоловіки. Сьогодні, великою популярністю користується саме жіночий еротичний масаж. Такі види масажу несуть собі оздоровчий і емоційний ефект.

Жіноче тіло - дуже дивне і таємниче. Розгадуючи його, ми знайдемо велику втіху і блаженство. Салон еротичного масажу «Ейфорія» рекомендує слабкій статі віддатися чуттєвим бажанням, під назвою - ніжність або еротичний масаж для жінок. У нас працює багато чуйних і ввічливий професіоналів, які пройшли спеціальне навчання. Їх солодкі дотики допоможуть віддатися своїм сексуальним бажанням.

Еротичний масаж для дівчат - найрозкішніший варіант для відпочинку душі і тіла!

Спеціально створений еротичний масаж для дам - це радість для всього тіла. Він дасть можливість Вам відволіктися від повсякденного буття в новому, чудовому світі нереального задоволення, адже масаж «Ніжність» надає благотворний вплив на жіночий організм, запускає відновлювальні та релаксаційні процеси.

Як робиться масаж для жінок?

Виконується він у таємничій атмосфері з ледве чутною музикою і ароматичними маслами. Ви лягаєте на живіт. Починаються ласки тіла зі спини, ніг, сідниць, плечей, рук. Ваше тіло звикає до чітких дотиків майстра, м'язи розслабляються. Всі проблеми і стреси, накопичені за день або навіть місяць, потихеньку зникають у міру посилення легкості у всьому тілі. Після, вони плавно переходять до масування передньої частини тіла - живота, грудей, ніг, стегон, а також піхви. Виконаний з любов'ю еро масаж для дівчат неймовірно підніме Вашу самооцінку. При еротичному масажі йдуть мурашки по шкірі. Адже, дівчата роблять масаж так трепетно, невимушено і чуттєво. Еротичний масаж відкриє всю повноту жіночості та краси, викликаючи постійну увагу чоловіків.

  • Вартість масажу «Ніжність» становить 300 грн.
  • Салон еротичного масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас!
  • Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)
  • Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс.