пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Всі без винятку, незалежно від соціального стану і віку прагнуть до бездоганності і досконалості! Це прагнення стосується і сексуального життя. Ще багатьма роками раніше піп-шоу користувалося великою популярністю серед осіб чоловічої статі, наприклад, Казанова. Цей умілець плотських витівок неодноразово наголошував про солодке задоволення від перегляду за еротичними маніпуляціями.

Дозвольте виповнитися своїм потаємним мріям і примхам в салоні «Ейфорія»

В цьому Вам допоможуть наші масажистки-чарівниці, які прродемонструють Вам урок еротичного танцю. Масаж силует - це різновид класичного масажу, що включає в себе програму піп-шоу. Під час вогняного і в той же час любовного піп-шоу Ви станете спостерігачем ексклюзивного танцю масажистки з ніжними і зворушливими ласками, а також зможете побачити як доставляє собі задоволення молоденька дівчина, пестячи своє тіло в найпотаємніших місцях.

Така ласунка-програма цілеспрямована на формених гурманів, які, як ніхто, знають толк жіночої краси. Такі цінителі спостерігатимуть справжнє мистецтво еротики масажистки, яка буде плавно вигинаючись позбавлятися від усього свого одягу, залишивши лише пікантні деталі свого гардеробу. Доводячи себе до оргазму дівчина буде як ніколи красива. Вам захочеться захоплюватися знову і знову цим дійством, потім Ви відчуєте всю спокуса і красу еротичного масажу. Ви тільки подумайте, як добре і приємно буде віддатися рукам цієї масажистки, яка зробить все для того, щоб Ви спіткали справжнє блаженство і захоплення.

Все це дійство буде проходити в окремій затемненій кімнаті, супроводжуючись ненав'язливою повільною музикою і легким приємним ароматом масел.

Вартість масажу «Силует» становить 370 грн. Салон еротичного масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас!

  • Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності.
  • Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс.