пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо Вам хочеться яскравих відчуттів під час сеансу будь-якого виду еротичного масажу, можна скористатися доповненням - Масаж сідниць. Дівчина буде ніжно і пристрасно пестити все Ваше тіло своїми сідницями, що призведе Вас до екстазу. Чуттєві дотики загострять чуттєвість.

Як робиться масаж сідницями?

Дуже збудливо подіє на Вас дотики масажистки, вона буде виконувати як обертальні рухи своїми сідницями, так і поздовжні, переміщаючись по Вашій спині то вгору, то вниз. Дівчина обіпреться на руки і кілька разів опустить свою вагу на спину клієнта і так виконає обертальні рухи, зміщуючи свій таз по всій спині. Ще вона буде масажувати Вас своїм правим або лівим стегном, трохи змістивши свій таз праворуч або ліворуч і при постійному утриманні частини своєї ваги на руках. Чуттєвість настільки загостритися, що навіть ніжний дотик розпалить вогонь відчуттів і пристрасті...

  • Доповнення до масажу «Масаж сідницями» подарує сумбурну гру відчуттів і почуттів ...
  • Після нього Ви відчуєте безтурботність і щастя.

Вартість доповнення до будь-якого виду масажу «Масаж сідницями» становить 70 грн. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Еротичний масаж в Дніпрі чекає на Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс! Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!