пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Наші голова, ноги, руки схожі з монітором, на них так само все відображається все, що в цілому відбувається в організмі. Про це говорять Східні цілителі. Навіть в далекі часи знахарі знали, що кожен міліметр долонь, голови, ступень реагує на будь-який орган.

Як робиться еротичний масаж стоп, долонь, голови?

Методика масажу голови, долонь, стоп базується на професійних навичках аромо- і рефлекторної терапії. Масажистка подушечками своїх пальчиків починає постукування, потім розтирання і поплескування. Подбайте про силу свого організму, адже абсолютно всі органи пов'язані один з одним, а значить будь-яке одне порушення внаслідок викличе інше.

Наші масажистки-красуні не поспішаючи відправляться в еротичну подорож по тілу гостя. Знаючи де знаходяться Ваші ерогенні точки, вони перетворять все тіло в єдине палюче царство. Ви зможете відкрити для себе щось нове, раніше невідоме.

Таке доповнення можна замовити абсолютно до будь-якої програми еромасажа. Наші чарівні масажистки за допомогою нього знімуть негативну енергію і нададуть оздоровчу дію на Ваш організм. Ми створили всі необхідні умови для Вашого розслаблення і бестревожно відпочинку.

  • Пам'ятайте, що еромассаж не допускає інтим послуг, проте є найкращою релаксацією.
  • Якщо Ви прагнете неймовірних відчуттів, можна вибрати додаток до масажу, париклад, «Масаж сідницями», він подарує сумбурну гру відчуттів і почуттів ...

Вартість доповнення до будь-якого виду масажу «Масаж голови, долонь, стоп» становить 70 грн. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Еротичний масаж в Дніпрі чекає на Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс! Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!