пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Салон еротичного масажу «Ейфорія» пропонує Вам урізноманітнити своє сімейне сексуальне життя, наповнити його новими відчуттями і фарбами за допомогою сеансу масаж для пар. Тривалість сеансу становить 1 годину. За цей час наші масажистки, справжні професіонали в своїй справі, допоможуть пробудити Вашу чуттєвість у відносинах.

Ми пропонуємо Вам відійти від загальноприйнятого сценарію: вечеря у ресторані, похід у театр, на виставку або кіно ... Внесіть в своє сімейне життя трохи різноманітності і родзинки, відвідайте парний масаж в салоні «Ейфорія».

Еротичний масаж для пар - ще один виток в любові

Подружні або просто люблячі пари, які спробували на собі такий вид масажу, абсолютно згодні з нами, що Ви по-іншому будете відчувати один одного, будете новими очима дивитися на свого партнера, та що там сказати на партнера, Ви і для себе відкриєтесь зовсім з іншого боку!

Еротичний масаж для пар - це нова послуга, яка щодня набирає все більшу поширеність і популярність в Україні, і звичайно ж в Дніпрі. Наші майстри м'яко і легко впливаючи на шкіру, знайдуть Ваші ерогенні зони, про які навіть Вам не було відомо. Також знімуть психологічне і фізичне напруження і посприяють поліпшенню здоров'я, так як масаж - це цілюща процедура, якою користувалися ще в ті далекі часи.

Эротический массаж для пар фото

Еротичний парний масаж - злиття душ

Цьому злиттю сприяє одночасне переживання екстазу, так як крім усього іншого в салоні «Ейфорія» панує особлива атмосфера: ароматизовані свічки, символічна для Вашої пари тиха музика і приглушене світло.

На годину Ви повністю забудете про повсякденну рутину, проблеми, переживання і поринете в новий світ - світ спокуси і ласки. Масаж для пар - це ідеальний подарунок Вашій другій половинці на день всіх закоханих, річницю або день народження.

Досліджуйте всі глибини щастя, можливо раніше закриті, і пориньте з головою в насолоду. Прийшовши в саме наш салон Ви анітрохи не пошкодуєте, ми безумовно подбаємо про Ваш комфорт, бо у нас ретельно відібраний колектив, і у нас працюють справжні професіонали, які й без слів знають, про що бажає клієнт.