пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У кожного чоловіка і жінки є нездійсненні фантазії, які так і просять вирватися у світ. Салон «Ейфорія» втілить в життя всі бажання своїх клієнтів. Ви можете стати не тільки свідком, а й учасником незабутнього еротичного лесбі шоу. Різноманіття почуттів насичує людську душу, ось чому так важливо розкривати свій плід фантазій для виру нових відчуттів і переживань. Неймовірній насолоді від шоу посприяють наші чарівниці-масажистки.

Лесбі шоу в Дніпрі в нашому салоні - це гра тяжіння і спеки, в цьому таїнстві партнерки грають на рівних, кожна учасниця висловлює свою ніжність, чарівність і сміливість. Танець, виконаний нашими чарівними дівчатами подарує Вам нову палітру відчуттів і емоцій. Кожне лесбі-шоу - це нова забава, нові технічні прийоми, адже кожній особистості подобається по-своєму ...

Для німф салону «Ейфорія» головний закон - це Ваше задоволення!

М'яка музика і тіла м'яко вигибаючих красунь хвилюють свідомість. Дівчата томно і чуттєво пестять і цілують одина одну, відмінно знають партнерку, всі ерогенні місця одина одної, і приділяють особливу увагу їм. Ви забудете де перебуваєте, відчуєте, що перебуваєте в досконалому світі - світі жіночності.

  • Це шоу змусить кожен м'яз і клітинку Вашого тіла прагнути до подвигів, як і піп-шоу.
  • Лесбі шоу в нашому салоні - це ніжна дія, яка підбиває Ваше тіло до еротичного масажу, ще лесбі шоу може бути представлено як окрема програма.

Ви можете зробити екстравагантний подарунок не тільки собі, а й другу в День його Народження, мальчишник, або будь-яке інше свято, замовивши подарунковий сертифікат в салоні «Ейфорія». Замовити таке шоу Ви можете в будь-який час, також можете вибрати масажисток, які зможуть розвинути в Вашому тілі любов і прагнення.

Вартість масажу «Лесбі шоу - масаж + відверті ласки масажисток» становить 600 грн. Тривалість сеансу - 1 година. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

 Еротичний масаж в Дніпрі чекає на Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс!