пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Еротичний масаж - прекрасний метод розрядки, а красива і слухняна дівчина лише заохотить еротичну атмосферу прагнення.

Еротичний ВІП масаж дозволить здійснити всі бажання відвідувача

Все більше і більше салонів з'являється в різних частинах Дніпра. Їх спеціалізація - еротичний масаж в різноманітних його проявах. Однак, далеко не всі салони допускають ласки з боку клієнта. Для тих, хто хоче не тільки відчувати ласки масажистки, а й сам дарувати їх, повністю заволодівши тілом красуні - тепер є послуга Королівський ВІП масаж. VIP масаж для наших досвідчених клієнтів, які хочуть продовження після класичного еротичного масажу.

Эротический VIP массаж - Королевский эро массаж

Еротичний королівський VIP масаж з потенційною реалізацією всіх фантазій

ВІП масаж включає як еротику, так і лікувально-відновлювально-профілактичну техніки. Звичайно даний сеанс еро масажу буде максимально розкутим. Хоча інтим все так же заборонений! У всьому іншому відвідувач може сам вибирати.

У повноцінному еротичному масажі зобов'язана бути присутня лікувальна техніка. Завдяки їй Ви зможете позбутися різних захворювань спини, які зустрічаються практично у кожного. Масажний салон «Ейфорія» за здоров'я! Так що, відновленню організму відводиться такий же відрізок часу, як і еротичним пестощам. Сприяють цьому всілякі аромати і ефірні масла.

Масажі ВІП категорій не обмежують кількість дівчат

Супер насолодою вважається еро масаж від двох масажисток. Саме масаж в 4 руки максимально пропрацює кожен міліметр Вашого тіла, тим самим швидше відновить колишню міць. Після такої стимуляції шкіра клієнта стане оксамитовою, а значить спокусливість всіх красунь протилежної статі зростає.

Наші відвідувачі будуть не тільки відчувати запал пристрастей на своєму тілі, а й спостерігати. Різні фігури і форми стимулюють чоловіка нестандартно. Підтягнута попка з одного боку, великі груди з іншого - що ще хоче справжній чоловік.

Королівський ВІП масаж з продовженням

Цей вид масажу сподобається тим, хто прийшов не просто побачити еротичне шоу. Ця послуга для тих клієнтів, які готові піти далі, ніж звичний еротичний масаж.

Королівський масаж - це цікаве сексуальне дійство. Відкрийте дівчині свої емоції і бажання. І прямо під час сеансу Ваші еротичні фантазії можуть втілитися в життя!

Еротичний VIP масаж - це не тільки підібрана саме під Вас програма, що відповідає всім Вашим вимогам. Це особлива атмосфера, створена для максимального розслаблення. VIP масаж в Дніпрі в салоні «Ейфорія» - це унікальна послуга! Жоден інший масажний салон не зможе Вас порадувати таким комплектом пікантних насолод і ласк!

Королівський ВІП масаж - це можливість відповідати на ласки масажисток

Під час сеансу мимоволі руки тягнуться до чудесного - оголеного тіла красуні. Тепер даний розслабляючий масаж дозволяє брати всі доповнення в один сеанс. В Королівський масаж можна вмістити все, наприклад:

Всі подробиці еро масажу можна довідався у адміністратора масажного салону. Еротичний королівський ВІП масаж виняткова пропозиція для Дніпра і всієї України. Неодмінно ознайомтеся з розширеними пропозиціями. Телефонуйте і бронюйте програму! Чекаємо Вас в гості!