пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Ви втомилися після важкого трудового дня, після повсякденної рутини і проблем? Хочете нарешті присвятити час собі і тільки собі, забути хоч на деякий час всі проблеми і просто розслабитися, і відпочити? Тоді салон еротичного масажу «Ейфорія» запрошує Вас на класичний масаж і на інші види масажів. Ми допоможемо Вам підібрати відповідний для Вас сеанс масажу для зняття депресії, втоми і нервової напруги.

Масаж в усі часи вважався наділеним цілющою силою. За допомогою нього можна легко заспокоїти свою нервову систему і просто відпочити, розслабитися, отримати велику кількість приємних емоцій і відчуттів, і звичайно ж омолодитися. Адже він надає оздоровлюючу і тонізуючу дію на системи нашого організму, а також приводить їх в стан рівноваги і гармонії.

Роблять масаж тендітні і красиві дівчата - професіонали у своїй справі! Класичний еротичний масаж, як і будь-який інший, в їх виконанні - це неймовірне блаженство, по закінченню якого Ви відчуєте себе абсолютно новою людиною, а головне оздоровленим. У нашому салоні гарна атмосфера: тиха музика, легкий приємний аромат, ще більше посприяє повному розслабленню наших клієнтів.

 Эротический классический массаж

Як відбувається еротичний класичний масаж?

Час сеансу становить 1 годину. Ніжні руки масажистки, торкаючись до Вашої шкірі, погладжуючи її, введуть Вас в еротичний світ бажань та емоцій. Все це сприяє повній релаксації і розслабленню всіх Ваших м'язів. Під час цієї години, Ви будете відчувати ніжні, але в той же час і міцні дотики незнайомки, і через короткий проміжок часу Ви відчуєте своє тіло розігрітим і збудженим. Після цього настане етап розминання м'язів, це буде відбуватися трохи грубіше, ніж погладжування, але все ж буде не менш приємно. По завершенню розминань, Ви відчуєте силу і легкість у всьому тілі. Після розігріву настане еротичний масаж, де Ви сповна насолодитеся потоком охоплюючих Вас почуттів.

Після сеансу Ви будете відчувати себе легко і невимушено, відчуєте прилив сил до кожної клітинки свого тіла.

  • Вартість класичного масажу становить 300 грн.
  • Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс.