пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Грецький еротичний масаж - це дарований нам предками ритуал здоров'я, а також об'єднання технічних прийомів і душевних поривів. Під час масажу Ви подумки переноситесь до Стародавньої Греції, в її міфи про богиню насолоди і любові - Афродіти. Вона повністю занурює Вас в свої обійми і огортає ласкою.

Еротичний масаж з ефірними маслами проводиться однією масажисткою в зручній для Вас атмосфері, під звуки розслаблюючої, приємної музики. Цей вид масажу проводиться одним прийомом - розтиранням. Ще одна особливість масажу - це підбір ароматичних, ефірних масел під темперамент людини, які виділив ще Гіппократ.

Види темпераменту і властиві їм масла

  • Сангвінік: герань, чайне дерево.
  • Холерик: м'ята, іланг-іланг, троянда, лаванда, грейпфрут.
  • Флегматик: сосна, кедр, кориця, евкаліпт.
  • Меланхолік: бергамот і будь-які цитрусові.

Вибір ефірних масел звичайно ж буде впливати на Ваш гармонійний стан: деякі покращують настрій, інші діють збудливо, треті - збуджують і загострюють почуття, четверті можуть викликати сонливість, п'яті дозволять розслабитися на всі 100%.

Різні види ефірних масел в ароматерапії

Є багато ефірних олій, кожна з них абсолютно по-різному діє на людину. Наприклад, жасминова, кедрова, олія з квітів троянди, апельсинова - сильно пробуджують сексуальну енергію, від мігрені, стресу відмінно підійдуть ефірні масла з бергамота, насіння анісу, жасмину і лайма, масла герані, лаванди, меліси - допоможуть Вам при безсонні, стомленні і застуді .

Тільки після підбору ефірного масла і приготування масляної суміші переходять безпосередньо до масажу. Масажистка накриє Вас рушником, щоб уникнути втрати тепла, потім почне розтирання переходячи від однієї частини тіла до іншої. Спочатку будуть заспокійливі легкі погладжування, після - розтирання. Розтирання тканин і пучків кровоносних судин сприяє поліпшенню кисневого живлення м'язів, притоку крові, а також прискоренню обміну речовин.

Ефірні масла втирають в шкіру спеціально для прослизання в кров'яні русла через шкіру. Таким чином, грецький масаж застосовують для зняття підвищеного збудження нервової системи.

Регулярні сеанси грецького масажу дозволяють омолодити шкіру без хірургічних операцій. Його здійснюють від периферії до центру: від ступень до паху, по внутрішній і зовнішній частинам стегна; від пальчиків рук - до плечей. Комірцеву зону, спину і груди масажують в зворотному порядку - від центру в сторони.

греческий эротический массаж фото

Вартість послуги складає 370 грн.

Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс.