пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Французький десерт - це ексклюзивна програма релаксації, яка подарує чудесні емоції та безумне блаженство.

Масажний салон «Ейфорія» популярний тим, що надає своїм клієнтам виняткові релакс-програми та еротичні масажі. У нашому каталозі послуг відображені найкращі методи масажу, а одним з особливо відомих є еротичний масаж "Французький десерт".

Еромасаж "Французький десерт" - це неймовірна пристрасть!

Сеанс дає можливість замовнику пережити феєрні приємності протягом години. Даний вид масажу дозволить Вашему тілу повністю розслабитися, позбутися негативу і почути новий прилив сил.

Отже, приїжджаючи в наш салон, Вам буде дана можливість вибрати масажистку, після цього ми готуємо для масажу «Французький десерт» особисту кімнату, де особлива атмосфера з приємним ароматом, пригніченим світлом і красивою музикою, що допоможе Вам максимально насолоджуватися процедурою. За ним наступає саме головне і заворожуюче за своїм наповненням...

Неймовірна спокусниця масажистка-красуня потихеньку підготує тіло клієнта до головної частини - релаксу. Після попередніх ласк і ніжностей, коли Ви будете повністю готові до нових яскравих відчуттів, майстер перейде безпосередньо до еротики і масажу. Початок відзначиться ніжним диханням на Вашому тілі, поступово переходить в палкі поцілунки. Спочатку Ваша шкіра покриється мурашками, а далі Ваше тіло не зможе протистояти конвульсіям екстазу. Час ніби зупиниться, Ви забудете про все (стрес, турботи), а Ваше тіло заповнитися до приділу цілющою енергією.

Вартість масажу «Французький десерт (легкі поцілунки жіночого тіла)» становить 370 грн. Салон еротичного масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас в будь-який час дня і ночі! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не пропонує інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

  • Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс.
  • Чекаємо на Вас!