пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Чи бажаєте Ви пізнати справжню насолоду французького поцілунку в небувалому виконанні чарівних масажисток нашого салону? Салон «Ейфорія» надає Вам таку можливість!!! Пізнайте солодкий світ з нашими красунями...

У наш час існує велика кількість різноманітних тілесних задоволень, які вражають не тільки своїми розмірами і широтою, а й крайньою своєрідністю, і оригінальністю. Однак, найчастіше пізнати все не вистачає рішучості і часу. Ми ж пропонуємо до Вашої уваги вишукане задоволення, в ньому немає нічого забороненого, але воно подарує Вам ласку і теплоту, дасть можливість випробувати нові відчуття.

Еротичний масаж «Французький» - пристрасні поцілунки збудливого масажу

Эротический массаж фото

В основу цього виду масажу покладено кілька масажних технік опрацювання Ваших ерогенних зон і точок. Молоденька дівчина спочатку скористається технікою класичного масажу, використовуючи тальк або ароматичні масла, що дозволить дати рухам легкість і плавність. Еротичний масаж «Французький поцілунок" не запалить відразу ж пристрасть, а пробудить повільне і солодке бажання, яке повільно охопить все тіло важким захватом. І тільки після цього, коли буде палати Ваше бажання, ласки масажистки-красуні наситять Ваше тіло небувалою сексуальною енергією, саме зараз поцілунки і гаряче збудження дихання додадуть силу бажанням. Дівчина буде торкатися і дражнити Ваше тіло кінчиками волосся і покривати його численними гарячими поцілунками (виключивши інтимну зону) і доведе Вас до релаксу! Далі піде розслабляючий масаж.

Якщо Ви вже випробували цей вид масажу на собі і Вам хочеться надати йому якоїсь оригінальності, то можна додати до його складу такі доповнення:

  • аква-пінний (спільний душ або ванна);
  • масаж голови, долонь, стоп;
  • стриптиз...

Вартість «Французький - еротичний масаж з поцілунками» становить 400 грн. Тривалість сеансу - 1 година. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

 Еротичний масаж в Дніпрі чекає на Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс! Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!