пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Абсолютно кожен чоловік в своїх мріях думав про проведення часу відразу з двома пристрасними і сексуальними дівчатами. В салоні «Ейфорія» Ви зможете втілити свою мрію, замовивши послугу еротичний масаж в чотири руки, де дві карколомні дівчини-масажистки поведуть Вас в абсолютно інший світ - світ спокуси і розпусти.

Будь-який чоловік або дівчина може собі дозволити розслабитися і поніжитися під ніжними руками дівчат-красунь. Адже ця послуга доступна кожному, замовити яку легко можна в нашому салоні, зателефонувавши за вказаним телефоном. Наші чуттєві масажистки допоможуть Вам розслабитися і подарують незабутню насолоду від масажу.

Роблять масаж тендітні і красиві дівчата - професіонали у своїй справі! Масаж «Ейфорія з двома дівчатами» як і будь-який інший, в їх виконанні - це несамовите блаженство, по закінченню якого Ви відчуєте себе абсолютно новою людиною, а також оздоровленим. У нашому салоні шикарна атмосфера: тиха музика, легкий приємний аромат, ще більше посприяє повному розслабленню наших клієнтів.

Починається сеанс, як завжди, з класичного розслабляючого масажу всього тіла, тільки тепер в чотири руки! А далі все тільки цікавіше - плавне перетікання в еротичну частина. Після того, як Ваші м'язи стануть розпаленими почнеться масаж грудьми, пружним животиком і сідницями, іншими словами боді-масаж.

Эротический массаж с двумя массажистками - Эйфория

Еротичний масаж в 4 руки - це:

  1. Подвійна жіноча захопленість і ласка.
  2. Приголомшливий релакс.
  3. Подвійне задоволення всього за один сеанс.
  4. Запаморочливі хвилини чудового екстазу.

У салоні еротичного масажу «Ейфорія» Вам буде запропоновано зробити вибір дівчат з різним типом зовнішності і темпераменту, це дозволить зробити масаж ще більше пікантним з ефектом контрасту. Екстравагантно, яскраво, по-особливому...

Вартість масажу «Ейфорія» становить 550 грн. Салон еротичного масажу «Ейфорія» у Дніпрі радо чекає на Вас! Тривалість - 1 година. Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Напишіть аба зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс масажу з двома дівчатами. Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!