пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 Салон «Ейфорія» - райський куточок чуттєвих дотиків і запаморочливого релаксу, де в повній мірі можна насолодитися сеансом масажу «Ейфорія - подвійне задоволення». Ця програма дасть Вам можливість зануритися з головою в процедуру еротичного масажу, віддавши своє тіло і душу у владу ніжних рук наших масажисток-майстринь.

Абсолютно у всіх (у деяких може і потай) є мрія випробувати на собі і відчути на кожному міліметріке свого тіла еротичний масаж. Тут Вашому єству наші чарівні масажистки відкриють світ трепетної насолоди, незабутньої ніжності і релаксу.

Эро массаж эйфория - двойное удовольствие

Масаж «Ейфорія» - неземне задоволення

Цей вид масажу включає в себе два етапи:

  1. Починається програма з комплексу процедур, до складу якого входить релаксуючий масаж, церемонія обмивання, а також релаксації, внаслідок чого Ваше тіло максимально розслабиться і повністю позбудеться від накопиченої напруги.
  2. Потім наші дівчата-красуні плавно перейдуть до другого етапу, який полягає в нанесенні спеціальних аромо-масел на все Ваше тіло, а після чуттєвими дотиками і ніжними дотиками свого пружного і гнучкого тіла занурять Вас в світ справжнього щастя і блаженства.

Опрацювання кожного міліметра Вашого тіла

Хочеться відзначити, що «подвійна насолода» володіє нищівним ефектом, завдяки професійного опрацювання всього Вашого тіла, від мочки вуха до кінчиків пальців ніг. Внаслідок такого масажу як чоловічого, так і жіночого тіла є цілковите пожвавлення і відродження чуттєвості. У Вас зникне тривога, скутість і Ви легко зможете як отримувати задоволення, так і дарувати його. Налинуть потаємні бажання і Ваше тіло захоче знову і знову повторювати випробуване.

Вартість масажу «Ейфорія (подвійне задоволення)» становить 380 грн. Тривалість - 1 година. Салон еротичного масажу «Ейфорія» у Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуги! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

Зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс «Ейфорія (подвійне задоволення)». Приходьте із другом, отримаєте подарунок, докладніше тут. Відчуйте справжню ейфорію!