пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Салон еротичного масажу «Ейфорія» в Дніпрі запрошує шановних жінок зануритися в океан бажань і почуттів - класичний масаж для дам.

У нашому салоні чудова атмосфера: легкий приємний аромат, тиха музика, що ще більше посприяє повному розслабленню наших клієнтів.

Як буде відбуватися масаж для жінок?

  • Спочатку Вам необхідно вибрати майстра, після він зробить вам класичний масаж, потім перейде безпосередньо до еротичного масажу. Протягом цього масажу масажист (-ка) буде ніжно і тактовно пестити Вас всім своїм тілом.
  • Виконується масаж в таємничій і легкій атмосфері, десь далеко грає спокійна музика. Потім майстер нанесе ароматичне масло на все Ваше тіло, ласкаві дотики почнуть дослідження Вашого тіла зі спини, помалу захоплюючи все нові ділянки. Інтенсивність рухів все посилюється і посилюється, а Ваше тріпотливе тіло відповідає на ласкаві дотики до стегон, сідниць, грудей, залучаючи все Ваше єство в цю еротичну гру.

Виконаний з любов'ю і душею еротичний масаж дасть можливість Вам відчути себе чуттєвою, ніжною жінкою, до країв наповненою еротикою і сексом. Після такого масажу жінці відкриється вся її повнота еротичної ніжності і краси. І блиск Ваших очей безсумнівно викличе пильну увагу обранців чоловічої статі, притягаючи їх відповідні погляди.

Эротический массаж для женщин фото

Масаж для дівчат - відпочинок душі і благотворний вплив ...

Вишуканий засіб відпочити одночасно і тілом, і душею - це еромассаж. Саме цей масаж добре впливає на гормональну систему, сприяє оновленню організму, запускає в організмі відновні і релаксаційні процеси.

Цей масаж дає можливість нашим жінкам випробувати непередаване задоволення чуттєвого блаженства. Наш салон завжди готовий Вам дарувати глибоке захоплення і найяскравіші сексуальні відчуття.

Вишукане засіб відпочити одночасно і тілом, і душею - Вартість послуги складає 300 грн.

Зателефонуйте до нас в салон і запишіться на сеанс вже сьогодні.