пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Уявіть собі історію самого кращого розслаблення після важкого трудового дня: Ви відпочиваєте в гарячій ванні, в якій створена особлива атмосфера для максимального Вашого комфорту: спеціальні пальники з аромамаслами, ароматичні свічки, неголосна музика і повітряні бульбашки піни - це все допоможе змити денну втому. А посилить ефект релаксації оголена сексуальна дівчина, яка плавними, м'якими рухами пестить Вас, приділяючи увагу кожному м'язу Вашого тіла. Це дійство може здійснитися в масажному салоні «Ейфорія» у вигляді доповнення «Аква-пінний» до будь-якого виду масажу.

Вода - це життя!

Вода характеризується відмінними терапевтичними властивостями. Вона грає найважливішу роль в житті людини, при необхідності вода активізує резервні сили організму, а гаряча ванна навпаки розслабить і наповнить тіло спокоєм і блаженством. Спільне прийняття душу або ванни перед еротичним масажем - це хороший метод розслабитися і налаштуватися на потрібний лад.

Хочете відчути чуйні переживання в процесі спільного прийняття ванни або душу? Так дозвольте ж дівчині створити таку атмосферу. Масажистка масажує кожну ділянку Вашого тіла, пам'ятаючи про груди і сідниці, потім розітре все тіло спеціальними ароматичними маслами.

Цілі аква-пінного масажу:

  1. Пробудити і відновити енергетичний баланс;
  2. Виявлення сексуального потенціалу;
  3. Оздоровити весь організм.

Цей вид масажу корисний для нашого організму, він без сумніву зніме напругу і ефективно видалить головний біль. Аква пінний масаж виконується дівчатами-красунями, істинними професіоналами своєї справи, вони нагородять Вас новими відчуттями, послаблять і зарядять енергією на довгий час.

Вартість доповнення до будь-якого виду масажу «Аква-пінний - спільний душ або ванна» становить 70 грн. Салон масажу «Ейфорія» в Дніпрі радо чекає на Вас! Наш салон не перетинає гостей, строго дотримуючись конфіденційності. Салон «Ейфорія» не надає інтим послуг! Але ми впевнені на всі 100%, що Ви отримаєте масу приємних емоцій і повернетеся до нас не один раз :)

  • Еротичний масаж в Дніпрі чекає Вас, зателефонуйте до нас прямо зараз і запишіться на сеанс!
  • Приходьте і відчуйте справжню ейфорію!