пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Для жінки груди - це гордість, але багато хто в жаху від думок: а якщо груди після народження дитини стануть обвислими, якщо будуть маленькими, якщо я ЙОГО розчарую. По суті справи, ідеального розміру для всіх чоловіків не існує, він для кожного свій, набагато важливіше пружність грудей. Так що дорогі дівчата, не переживайте даремно, а попросту дбайте про свої груди і проробляйте легкі вправи.

Підтяжка грудей фото | еро масаж

Вправи для підтяжки грудей

Краще подбати про свої груди задовго до того, як вони втратить пружність. Однак, навіть в'ялі груди без пластики можна зробити пружніми. Отже, чому обвисають груди? Це відбувається через брак м'язової тканини. Вправи для зростання грудних м'язів:

  • Ляжте на підлогу, впріть ступні в підлогу. Візьміть гантелі в руки і підніміть їх вгору, не торкаючись до підлоги на вдиху розводьте в бік. Руки повинні бути рівними.
  • Візьміть звичайну резинку. Вправу можна виконувати як стоячи, так і сидячи. Вирівняйте, руки з резинкою витягніть перед собою на рівні плечей. Розтягніть резинку максимально в сторони і залишіться в цьому положенні на декілька секунд, потім станьте знову в початкове положення. Повторюйте 15 разів.
  • Станьте прямо, розведіть ноги на ширину плечей, виконуйте кругові рухи руками по черзі. Обов'язкова умова - м'язи грудей тримати в напрузі. Повторюйте 10 разів на кожну руку, потім - обома.
  • Ляжте на підлогу, руки розведіть по сторонам. Вдих - груди вгору. Напружені повинні бути тільки руки. Поверніться у вихідне положення. Повторюйте 15 разів.
  • Стоячи або сидячи з'єднайте долоні перед собою на рівні грудей і намагайтеся напружити якомога сильніше м'язи грудей здавлюючи руки одну до одної протягом 10 секунд, потім відпочинок 3 секунди. Повторюйте вправу 20 разів. Після проробляти все те саме, тільки тримаючи руки над головою.
  • Упріться руками в упор на відстані одного метра, при цьому стійте на колінах. Виконуйте віджимання. Руки тримайте на ширині плечей. Повторюйте вправу 15 разів. Якщо це для Вас легко - віджимайтеся від підлоги.

Виконуючи такі прості вправи на груди для дівчат в домашніх умовах через місяць Ви побачите результат.

Секрети пружних грудей

Для підтримки грудей в тонусі необхідно вибрати правильний ліфчик. Ніколи не носіть ліфчик більшого або меншого розміру. Великий розмір ліфа - груди обвиснуть, маленький - приплив крові погіршений.

Не засмагайте топлес, адже промені сонця здатні старити ніжну шкіру навколо сосків.

Слідкуйте за вагою. Різка втрата ваги призведе до обвисання грудей, набір ваги - посприяє появі розтяжок.

Масажуйте свої груди. Слідкуйте за поставою! Груди будуть виглядати підтягнутими якщо Ви просто розправите плечі.

Салон еротичного масажу в Дніпрі "Ейфорія" завжди радо чекає на Вас. Обирайте програму і дівчат - записуйтеся на сеанс.