пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У багатьох в голові питання: «Скільки коштує еротичний масаж в Дніпрі?» Точно відповісти складно, адже різні масажні салони виставляють свої ціни, які залежать від багатьох моментів і факторів.

Ціна на еротичний масаж в Дніпрі

Багато в чому ціна еро масажу залежить від зробленого вибору шоу або програми. Всі салони пропонують свої шоу, в якому може брати участь кілька масажисток. Різні шоу-програми обговорюють конкретні процедури, в результаті вони й впливають на остаточну вартість. У кожен сеанс еротичного масажу входять відмінні від інших техніка і рухи, всі вони доставлять райську насолоду відвідувачеві.

До того ж до основних прийомів еро-масажу, існує безліч доповнень. Їх можна поєднувати за своїми примхами. Наприклад, під час сеансу можна замовити додаток до основної частини - стриптиз, масаж сідницями і інші. Звичайно ж це так само впливає на ціну масажу.

Крім перерахованого вище на ціну так само буде впливати рівень салону, його місце розташування. Це все впливає на кількість відвідувачів і постійних клієнтів. У таких салонах завжди інтимна атмосфера, дівчата готові до улюбленої роботи, є потрібні ліцензії та сертифікати.

Салон еротичного масажу в Дніпрі «Ейфорія» запрошує на масаж. Тут невисокі ціни в порівнянні з іншими салонами міста. Ми гарантуємо високоякісний і безпечний сервіс. Переконайтеся в цьому самі, попередньо прочитавши відгуки про масажних в салонах Дніпра.

Еротичний масаж Дніпро, еро масаж

Отже, відзначимо найважливіші аспекти, що впливають на ціну еротичного масажу:

  • рівень салону,
  • розташування масажного салону,
  • вибір програми, шоу,
  • час проведення сеансу еро-масажу,
  • кількість дівчат, які виконують еротичний масаж,
  • кількість взятих додаткових програм.

Заплативши обумовлену заздалегідь суму, Ви потрапите в світ спокуси і насолоди. У ньому до всіх Ваших вимог будуть уважні і забезпечать краще виконання. Цього неможливо описати, краще самостійно прийти в салон і переконатися в якості сеансу масажу. Перед поїздкою можна почитати про кожну програму, які пропонує салон «Ейфорія» та вибрати відповідну саме Вам. Можна зателефонувати за вказаними номерами, і Вам допоможуть з вибором і запишуть Вас на сеанс.