пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Деякі жінки, які не володіють даними мистецтвом, відмовляються від орального сексу, вважаючи це приниженням для себе. В оральному сексі немає нічого обурливого: в ті часи багато хто займався цією справою.

Чи потрібен мінет?

Мінет - досить оригінальний вид інтиму. Головний стереотип про мінет - це те, що від мінета чоловіки без розуму, а для жінки - це «обов’язок». Виявляється, мінет зручний як для сильної статі, так і для слабкої. Багато хто подумає: чоловік отримує задоволення, дівчина - робить. Так ось, для одного - це чудовий спосіб відчути релакс, для іншої - це мистецтво.

З кожним разом дівчина відточує свої навички, поліпшує мастерність. Чоловік лише зрідка підказує, наприклад: слабкіше, обережніше ... А все інше робить лише ВОНА. Хоч і багато статей, де радять, як навчитися робити мінет, пам'ятайте, що лише практика здатна по-справжньому навчити робити це чудово!

А що Вам здавалося це так легко? Зігнувшись або стоячи на колінах рухати туди-сюди головою, майстерно ворушити язиком, працювати губами і руками ... Дихати носом не як трактор, а звикнути що рот зайнятий, і потрібно все робити сексуально, навіть дихати. Обмірковувати подальші рухи ... А ще, незважаючи на вищезазначене, обов'язково потрібно самій отримувати насолоду. Не все так просто?

Еротичний масаж Дніпро - минет секрети

Головні аспекти минета - переваги:

  1. Перехід на новий рівень. Багато чоловіків так і називають оральний зв'язок. Адже він доручив дівчині найважливіше, тому її він виключно цінує. А плюс для жінки - повна влада, адже найменший невірний рух, і ...
  2. Віагра не потрібна! Секс з проникненням збуджує слабкіше ніж оральний. Тому це дієвий спосіб збудити чоловіка, у якого проблеми з ерекцією.
  3. Швиденько. Мінет - іноді це швидкий і несподіваний секс. У клубі, ресторані, машині, та де завгодно де Вас застало збудження, самий підходящий варіант - оральний. І ніщо не трясеться, не падає ...
  4. Міцний союз. Багато хто вважає, що оральний секс зміцнює відносини. Статистика показала, що у партнерів, у відносинах яких присутні оральні ласки, менше сварок, і найвищий ступінь довіри.
  5.  Ніякої перенапруги! Фахівці стверджують, що оральний секс позитивно впливає на психіку в цілому. Наприклад, після оральних ласк підвищується стресовинослівость і сон буде міцніше.
  6. Ніякого зальоту. Можливість завагітніти під час оральних ласк виключена. Оральний секс - це відмінний варіант для партнерів, яких бажання несподівано застало.