пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сучасна людина прагне зробити ВСЕ і встигнути ВВЮДИ. Звичайно ж працювати треба, але й про відпочинок забувати не можна. Як хочеться хоч іноді трохи розслабитися ... У цьому нам допоможе масаж.

Абсолютно кожна людина знає про цілющі властивості масажу, але не всі відчували на собі еро масаж. Ще первісні люди застосовували масаж, китайці ж завдяки точковому впливу на організм продовжували статевий акт.

Зараз еромассаж вважають прелюдією, яка сприяє формуванню емоційного зв'язку між коханцями і дарує неймовірні відчуття.

Еротичний масаж здатний подарувати не тільки райську насолоду, а й пробуджує і вивільнює сексуальну енергію, підвищує сексуальний потенціал. Він здатний посилити статеву функцію. Зовсім неважливо який у Вас сексуальний досвід, скільки Вам років, яка Ваша стать і чи перебуваєте Ви в шлюбі - його можна робити всім! Він дарує нові відчуття і здатний зміцнити сімейні відносини.

Для жінок і чоловіків абсолютно однакові цілі масажу, а ось методи можуть бути різні.

эромассаж фото

Цілі еромасажа:

  1. створення сприятливих умов для задоволення;
  2. підвищити чуттєвість і розкрити ерогенні зони;
  3. збудження партнера;
  4. отримання оргазму.

Завдяки еро масажу Ви зможете вивчити своє тіло, розкрити його можливості...

Еротичний масаж - ідеальний засіб для тих, хто соромиться свого тіла або не може прямо сказати про свої бажання партнеру, що призводить до нереалізованої сексуальної енергії, і, як наслідок, - до різних проблем статевого життя. Еромасаж здатний вирішити ці всі проблеми.

Абсолютно будь-який вид масажу чудово впливає на внутрішні органи, шкіру, душевний стан, допомагає направити в правильне русло нашу сексуальну енергію.

Масаж робиться в інтимній обстановці, в супроводі приємної музики, аромомасел, поцілунків. Допомагає повністю розслабитися і в той же час відчути прилив сил і енергії.

Еротичний масаж Дніпро - це справжня насолода. Ви здивуєтеся тому, що можна відчути при масажі. Ви будете приходити до нас знову і знову...