пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Еро масаж - це прекрасний спосіб урізноманітнити своє життя, він принесе в Ваші стосунки яскраві фарби і незабутні емоції.

Як робити еротичний масаж

Ніяких строгих правил виконання еротичного масажу. До всіх потрібен індивідуальний підхід. Ми можемо тільки трохи Вас направити і підказати. Можна пробувати все що Вам заманеться, головне - щоб це обом доставило задоволення!

Атмосфера для еротичного масажу

Уявіть собі романтичну, чарівну атмосферу, в якій можна легко розслабитися, забути про все - і втілити її в життя. Подбайте щоб ніхто і ніщо Вас не відволікало: відключіться від зовнішнього світу, закрийте двері, вікна, вимкніть телефони. Обов'язково ввімкніть ненав'язливу музику і запаліть свічки. Для масажу необхідна тверда поверхня, якщо Ваше ліжко таким не є, краще переміститесь на підлогу, попередньо застеливши його.

Ароматичне масло

Перш ніж приступити до масажу необхідно підготувати масло, а саме - трохи нагріти його за допомогою теплої води. Пам'ятайте, що Ваші руки повинні так само бути теплими. Почніть еромасаж з плавних рухів, ненав'язливих погладжувань. Знання тіла партнера допоможе Вам перетворити звичайний масаж в чуттєве задоволення.

как делать эротический массаж фото

Потім приступайте до розтирання - головна порада - не відривайте рук від Вашого партнера. Розтирання проводять долонями, пальцями, кісточками, ребрами рук або кулаками.

  • Розминають найчастіше спину, стегна і сідниці. Крім цих прийомів існують ще: пощипування, постукування, натискання. За допомогою сильного натискання Ви «дасте команду» напруженим м'язам розслабитися. Потім виконуйте ці ж прийоми все легше і легше - це збільшить чуттєвість.
  • Положення лежачи на животі. Масажувати починайте шию і плечі, потім руки до кінчиків пальців. Починайте повільно спускатися по спині, сідницях, стегнах - до щиколоток. Стопи поки не масажуйте, спочатку потрібно перевернути партнера.
  • Положення лежачи на спині. Так само масажуйте спочатку шию і плечі. Плавно спускайтеся до грудей, живота. Статеві органи не масажуйте, просто як би ненароком торкайтеся до них пензлем ...
  • Масаж ніг. Внутрішня частина стегон заслуговує на особливу увагу! Потім потихеньку спускайтеся до ступень.

Пам'ятайте про почуття, сконцентруйтеся саме на них. Еротичний масаж Дніпро.