пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Інтимний масаж - це один з напрямків у масажному мистецтві. Суть даного виду масажу лежить у тому, що масування відбуватимуться в області статевих органів. Даний сеанс масажу не має на увазі статевий контакт між відвідувачем і масажисткою. Даний вид масажу відмінно зніме напругу і дозволить «релакснути».

Інтимний масаж - техніка

Інтимний масаж використовується у секс-терапії, як спосіб спонукання бажання ... Тут присутній різні техніки, близькі до тих, які застосовуються у еротичному масажі. Перш за все дівчина-масажистка готує відвідувача до програми.

  • Відмінний спосіб - прийняття ванни або душу з арома-піною.
  • Після цього розслаблення масажистка прийметься за розминання Вашого тіла.
  • Дівчина налаштує клієнта на еротичний лад ще і за допомогою ефірних масел, аромат яких наповнить усю кімнату.
  • Кожна клітинка Вашого тіла буде наповнена увагою нашої красуні - від голови до кінчиків ніг Ви відчуєте ласки масажистки.
  • Головним чином увагу буде приділено ерогенним зонам клієнта.

Інтимний масаж у Дніпрі в салоні еротичного масажу буде відбуватися у приємній обстановці з приглушеним світлом, ненав'язливою музикою і легким ароматом арома-масел, це дозволить подолати комплекси і налаштуватися на потрібну хвилю.

Интимный массаж Днепр

Сеанс інтимного масажу - це поєднання приємного з корисним

Наші чуттєві і досвідчені в своїй справі масажистки доставлять Вам нереальне задоволення. Даний вид масажу залишить розслабляючий відгук. Вас більше не будуть турбувати проблеми в інтимному житті. Інтимний масаж здатний на всі сто відсотків розкріпачити людину.

Масажистка прекрасно разомнет м'язи клієнта, іноді натискаючи на них, використовуючи при цьому не тільки силу рук, а й еротичні елементи: дотики губами, волоссям, тілом ... збуджуючим фактором послужать груди дівчини.

Якщо Ви хочете відпочити від повсякденних проблем, Ви просто зобов'язані прийти в салон еротичного масажу в Дніпрі на інтимний масаж. Релакс і задоволення буде точно забезпечено! Життя придбає нові яскраві відтінки. А якщо Ви прийдете зі своїм партнером, Ви почерпнете для свого інтимного життя нові штрихи. Більш того, Ви дізнаєтеся з абсолютно іншого боку свою другу половинку.

Крім інтимного масажу в нашому еротичному салоні можна вибрати і інші види масажів та шоу-програм. Молоденькі дівчата, професіонали в мистецтві масажу, доставлять Вам нереальне задоволення своїми ніжними руками і майстерними тілами.

Після еромассажа Ви залишитеся задоволені, відчуєте прилив сил для підкорення все нових і нових вершин.