пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Нужда в еротичній розрядці - це природньо, так само, як і бажання попити. Жіноче тіло в усі часи вважали уособленням всього самого прекрасного, що створила природа. Пружна і еластична шкіра, плавні і м'які вигини, красиві і витончені лінії, ваблячі рухи і дотики красуні - зводять з розуму сильну стать.

Стриптиз - це мистецтво!

Включається розслаблююча тиха музика, дівчина починає красиво під неї рухатися, приводячи у виконання еротичний танець - це сто відсотків заведе чоловіка. Стриптиз - це найбільш підходящий вид еро танцю. Молоденька дівчина рухається в ритм музиці і помалу роздягається ...

Ось саме зараз Ви поринете в світ насолоди і краси, забувши про повсякденну рутину, відчуєте одночасно розслаблення і пристрасть. Наші сексуальні дівчата доставлять Вам задоволення не тіольки стриптизом, а й надзвичайним еротичним масажем, за допомогою якого Ви відчуєте прилив сил і зарядитесь позитивною енергією.

Не тільки дівчина буде напівоголеною, вона і Вас підготує до продовження цього дійства - еромассажу. Чарівний стриптиз в поєднанні з еротичним масажем принесуть у Ваше життя нові фарби і яскраві враження.

стриптиз Днепр

Що краще стриптиз або еротичний масаж?

Безумовно відповіді немає, адже як стриптиз, так і еротичний масаж в Дніпрі мають свої плюси і мінуси. Кожен робить свій вибір. Якщо вибір став між стрип-клубом і масажним салоном, ми роз'яснимо деякі особливості:

  1. Витрати. Вибравши візит в стрип-клуб будьте готові платити кілька разів: при вході, за напої і частенько - чайові танцівниці. Ще у багатьох таких клубах роботою стриптизерки є не тільки танець, але і заманювання клієнта пригостити її частуваннями, наприклад, дорогою випивкою з бару. У салоні еротичного масажу «Ейфорія» немає ніякого маніпулювання: відвідувач платити лише раз попередньо обумовлену ціну.
  2. Достаток. Стриптиз - це задоволення для очей, все що може статися між стриптизеркою і клієнтом - це короткочасний дотиковий зв'язок.
  3. Масаж - це більш повний зв'язок - це легке, а іноді і грубе масування тіла, пошук зручної психологічної зони (ласка, шепіт), а ще й візуальне задоволення: дівчину Ви вибираєте самі за своїм смаком. Наші дівчата гарні, витончені і вміють підтримати розмову. Одним з найголовніших переваг еро масажу є те, що чоловік з легкістю може дозволити собі «розрядку», чого не можна сказати про стрип-клуб.
  4. Конфіденційність. Стрип-клуб - це публічний заклад, безліч народу і відеокамери ..., не всі чоловіки готові піти на це. Прийшовши в масажний салон можна домовитися про 100% конфіденційність, Вас буде бачити лише дівчина-масажистка. Крім цього, в салоні «Ейфорія» немає відеоспостереження.
  5. Два в одному. Від стриптизерки Вам гарантований стриптиз. А від професійної масажистки Ви отримаєте не тільки стриптиз, а й якісний еротичний масаж.
  6. Висновок. Дивитися на красиво танцюючу дівчину, відчути ерекцію і не розрядитися - це те ж, що і готувати улюблене блюдо, але так його і не спробувати ... Завдяки еро масажу «голодний - наїсться», задовольнивши своє природне бажання та піде задоволеним і щасливим.

Пропонуємо Вам брати доповнення до будь-якого виду масажу «Стриптиз», тоді Вам гарантовані не тільки естетика, а й задоволення для тіла і душі: райдужна атмосфера, зняття м'язової напруги, відсутність будь-якого хвилювання за засекреченість, а також - найвища точка насолоди!