пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Прийшовши в салон «Ейфорія», клієнт хоче не тільки знайти професійно якісний і грамотний сеанс масажу. Ще він хоче розслабитися, оздоровитися і емоційно зарядитися. Для такої витонченої процедури як еротичний масаж в салоні створені всі умови, щоб нашим клієнтам було максимально комфортно і затишно. Всім відомо, що інтер'єр - це важлива частина, так як він повинен допомогти Вам відпочити на всі 100%. А для того щоб повністю залучити Вас в процес і домогтися розслаблення всього тіла посприяють романтичні свічки, приємний аромат, приглушене світло і приємна музика. Ви тут же залишите всі свої тривоги позаду і відчуєте умиротворення і спокій.

Інтер'єр - це важливо!

Масаж проходить в затишній великій кімнаті з дзеркалом або без нього, зручним спальним місцем і прекрасною дівчиною-масажисткою. Інтер'єр в нашому салоні в якійсь мірі схожий на солодку казку, в якій все і все підпорядковано Вашим бажанням, де слухняно виконують усі забаганки. У нас абсолютно все враховано: на будь-який смак і колір масла, еротичне освітлення і музика... Таку атмосферу важкувато здійснити вдома, а тим більше в готелі. Занурившись в таку аобстановку, клієнт звільняється від буденності і цілком і повністю налаштовується на еротичний масаж.

Регулярна практика еротичного масажу розкриє всі «сплячі» і «недіючі» ерогенні зони, і вся енергія, що зберігається в них, вирветься на свободу. Завдяки саме таким систематичним сеансам Ви довше зможете зберігати пристрасть і бажання єдності з партнером.

  • Всім відомо, що людині потрібно хоч іноді міняти обстановку, і здійснювати для себе улюбленого іноді маленькі свята, досягти цього можна прийшовши в наш салон.
  • Еротичний масаж в Дніпрі - це незабутнє задоволення, масажний салон «Ейфорія» радо чекає Вас, Ваших других половинок і друзів!