пр. Яворницького, 54 (Карла Маркса, 54)
тел. (067)765-79-97
Поделиться:
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Скоро День Народження або знаменна подія у Вашого друга, колеги чи близької людини? І Ви не знаєте, що оригінального подарувати і як викликати позитивні емоції? Еротичний масаж в Дніпрі в салоні «Ейфорія» точно сподобається, як чоловікові, жінці, так і парі.

Незважаючи на те, що ми знаходимось в центрі мегаполісу, наш салон схиляє до релаксації. Красивий інтер'єр, гармонійна музика, професійні красуні-масажистки - все це безсумнівно подарує нашим клієнтам безмірне блаженство. А самі еротичні програми салону - це чуттєва насолода, захоплення і справжня ейфорія.

Всі хочуть відпочити від побуту, роботи і суєти. І це абсолютно не залежить від статусу, віку чи статі. Немає в природі людини, яка не хотіла б розслабитися! Після сеансу еромассажа Ваш чоловік стане турботливим і ніжним, дружина - безпосередньою і розкутою, а начальник - гуманним і людяним. Це все досягається без будь-якої вульгарності: наш салон не надає послуги інтимного характеру, а наші масажистки - професіонали як класичного, так і еротичного масажу.

Чому виграшно подарувати сертифікат саме салону «Ейфорія»?

Наші подарункові сертифікати - це завжди практично і зручно, адже вони не обмежені за часом. Ми розуміємо, що якщо Ви самі призначите час сеансу, не знаючи на 100% чи зможе відвідати наш салон той, кому Ви його вручили, то це викличе незручності.

Ви платите ціну за масаж, заздалегідь вибравши його або порадившись з нашим адміністратором. Додаткової оплати ми не вимагаємо. Ще можна внести якусь суму, і подарувати вибір еротичного масажу людині, якій Ви збираєтеся вручити сертифікат. Ваш подарунок залишиться в пам'яті на довгий час!

Якщо раптом так статися, що подарунок не підійшов, то його можна передарувати, адже наші сертифікати не іменні.

Бажаємо Вам свят в задоволення, щоб Ви могли порадувати своїх друзів і знайомих тими подарунками, що побажаєте. І безумовно, щоб Ви так само отримували солодкі подарунки.